Határtalanul 2020

A Miniszterelnökség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkársága megbízásából a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. mint támogató pályázatot hirdetett a Határtalanul! program keretében a külhoni magyarsággal kapcsolatos ismeretek bővülésének elősegítésére.

Iskolánk pályázatot nyújtott be „II. Rákóczi Ferenc nyomában  Kárpátalján” címmel, HAT-20-01-1177 pályázati azonosítóval, ami  kedvező elbírálást kapott. Így 4.625.950 Ft támogatásban részesültünk, mely a tanulók utaztatására, étkezésére és elszállásolására használható fel.  Hetedikeseinkkel 2021 június 1-6 között kelünk útra és keressük fel Kárpátalja magyar lakta területeit, történelmi nevezetességeit, s látogatunk meg több magyar iskolát. Köszönet a támogatónak a lehetőségéért!

hatartalanul_logo