Digitális munkarend bevezetése 1.

Tisztelt Szülők!

Mint arról Önök már valamennyien értesülhettek, a Kormány, a koronavírus terjedésének megakadályozása miatt a 1102/2020. (III. 14.) Kormányhatározatban, az emberi erőforrások minisztere pedig a 3/2020. (III.14) EMMI határozatban, az iskolákban a tantermen kívüli digitális munkarend bevezetéséről döntött.

Mit jelent ez tanulóink számára?

• 2020. március 16-tól a tanulók nem látogathatják az iskolát.
  • Ez nem jelent rendkívüli szünetet, csak az oktatás módjának megváltoztatását.
  • Továbbra is biztosítva lesz a diákok számára a tanulás lehetősége, olyan új módszerekkel, amelyek kialakítása még folyamatban van, s amelyhez mind az iskolának, mind a pedagógusnak, a tanulóknak és a szülőknek is alkalmazkodniuk szükséges.

A részletekről a későbbiekben a rendeletek, jogszabályok megjelenése után azonnal tájékoztatni fogunk mindenkit.

Kérem, kövessék nyomon az iskolánk honlapján, facebook – oldalán, valamint a településünk önkormányzatának hasonló fórumain megjelent információinkat!

Megértésüket köszönjük! Kérjük a rendeletek, intézkedések betartását Mindenkitől, a járvány mielőbbi leküzdése érdekében!

Letölthető verzió

Létavértes, 2020. március 14.

Nagy Józsefné