2021-03-07 napi bejegyzések

TÁJÉKOZTATÁS

Tisztelt Szülők!

A Kormány a 17/2021.(III.5.) EMMI határozat gyermekfelügyeletre vonatkozó részét módosította. Ennek megfelelően szeretnék tájékoztatást adni: mégis van lehetőség arra, hogy az iskola szervezzen a szülők igénye és kérelme alapján gyermekfelügyeletet.

Tekintettel arra, hogy a rendkívüli intézkedések fő oka a járvány terjedésének megakadályozása, ezért felhívnám a figyelmet, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetekben – ha a szülők, nagyszülők munkavégzés miatt nem tudják megoldani a felvigyázást, vagy a védekezésben vesznek részt – vegyék igénybe!

A jelentkezés az ügyeletre (nem tanulásra, tanításra!) kétféle módon történhet:

1. A szülő jelzi az osztályfőnöknek a szándékot, aki továbbítja az igényt az iskola vezetésének.
  2. Munkaidőben az 52-585-023-as telefonszámot lehet hívni.

Kérem, adják meg elérhetőségüket a híváskor, hogy vissza tudjunk jelezni az ügyeletről!
Az együttműködést előre is köszönöm!

Létavértes, 2021. 03. 07.

Nagy Józsefné