2018-10-15 napi bejegyzések

Pályaorientációs nap 2018

Október 13-án felső tagozatos diákjaink pályaorientációs nap keretében mesterségekkel ismerkedtek.

A 8. évfolyamos tanulóink tájékoztatást kaptak középiskolai tanulmányaik folytatásához, mely könnyebbé teszi számukra középfokú tanulmányaik folytatását.

Az 5. évfolyam a Létavértes Határrendészeti Kirendeltségre látogatott, ahol megismerkedtek a rendőrség és határőrség dolgozóinak munkájával, kipróbálhatták autóikat, motorjaikat is.

A 6. évfolyam a Misuta Gumiszervízben, a Gyermeksziget Óvodában, a Stefánia Cukrászdában, valamint a Tűzoltóságon tett látogatást és ismerkedett mesterségekkel, foglalkozásokkal.

palya201801

Bölcsődében

A 7. évfolyam a Stefánia Cukrászdában a sütemények elkészítésének rejtelmeivel és az Autószerelő Műhelyben az autók karbantartásával, javításával ismerkedett.

palya201802

Tűzoltóságon