2015-11-10 napi bejegyzések

Márton-napi mulatság 2015

November 6-án, pénteken Márton-napi mulatságot tartottunk a felső tagozatban. Délután 5-6.-os és 7-8.-os csapatok mérték össze ügyességüket játékos feladatok keretében. Ezek között szerepelt: hullahopp-karikán való átbújás, sportmez ruha fölé való minél gyorsabb felvétele és levétele, pinponglabda bepattintása egy kosárba, valamint labda adogatása kifeszített törölközők segítségével.

Gratulálunk a győzteseknek, a többi csapatnak pedig jövőre még több sikert kívánunk!

Helyezettek:
5-6. évfolyam:
1.) 6.c “Félelmetes hármasok”: Gaál Bernadett, Pénzes Tekla, Papp Kira + Tarján Renáta
2.) 5.c “Libapásztorok”: Szabó Kamilla, Szabó Anna, Zurbó Benjámin, Vida Csaba
3.) 5.b “Tökös csajok”: Szoták Viktória, Balogh Nóra, Kalmár Barbara, Kovács Krisztina

marton01kicsik2015

6.c “Félelmetes hármasok”

marton02kicsik2015

5.c “Libapásztorok”

marton03kicsik2015

5.b “Tökös csajok”

7-8. évfolyam:
1.) 8.b Szabó Krisztina, Sarkadi Andrea, Sarkadi Erzsébet, Mezei Gábor
2.) 8.a Pongor Norbert, Pongor József, Nagy Krisztina, Chromcsik Bettina
3.) 7.a Séber Bianka, Chromcsik Dominika, Justyák Brigitta, Szabó Vivien

martonnagyok01.2015

A győztes 8.b

marton02nagyok.2015

A legszebben faragó második helyezettek a 8.a-ok

marton03nagyok.2015

A harmadik helyezett 7.b-ek akció közben

Köszönjük a zsűrizésben nyújtotta segítséget:
Nagy Józsefné igazgatónak,
Horváthné Vónya Enikőnek
és Csúth Ildikónak!

A vetélkedő után a táncos kedvű diákok iskolai discon vehettek részt. A felszerelés biztosítását köszönjük a Városi könyvtárnak, a zenét Suta Norbertnek, Madai Péternek és Szabó Balázsnak, a fényeket Balogh “Neymar” Norbinak!
A büféről a 7.a gondoskodott, s idén először pihenőszoba is várta a táncolásban elfáradt diákokat, ahol gitárszó, illetve egy kis csend fogadta a betérőket.

Szervezte és a beszámolót készítette: Tóth Zsuzsanna