2020. június havi bejegyzések

Vakáció 2020

vakacio2020

Kedves Diákok, Kedves Szülők!

A mai nappal véget ért a 2019-2020-as tanév! Az utolsó tanítási napon azonban egyetlen táblán sincs a tantermekben fent a megszokott felirat, hiszen nem voltak diákok már 3 hónapja az iskolában, akik ezt elkészíthették volna!
A digitális oktatás véget ért, reméljük, szeptemberben már hagyományos módon folytathatjuk a munkát!
Az iskola tanulóinak többsége megfelelő módon reagált a változásokra, jól vette az akadályokat. Köszönöm kitartásotokat, s a szülőknek is – akik segítették gyermeküket -, a türelmet, támogatást!
A tanév zárása sem a megszokott módon történik, de el kell fogadnunk azt, hogy ebben a helyzetben most ilyen megoldást tudunk véghez vinni.
A ballagás 2020. június 20-án 9 órától zárt körben, csak a tanulók részvételével zajlik. Az eseményről készült felvétel még aznap délután felkerül az iskola honlapjára, közösségi oldalára, hogy minden család láthassa azt.
Az évzárókat évfolyamonként tartjuk, de az osztályok külön-külön teremben lesznek elhelyezve, ahol az osztályfőnökök értékelése után megkapják a bizonyítványt a diákok.

Az évzáró időpontjai:
Alsó tagozaton: 2020. június 22. hétfő:
– 8 óra: 1. évfolyam
– 9 óra 30 perc: 2. évfolyam
– 13 óra: 3. évfolyam
– 14 óra 30 perc: 4. évfolyam

Felső tagozaton: 2020. június 23. kedd:
– 8 óra: 5. évfolyam
– 9 óra 30 perc: 6. évfolyam
– 13 óra: 7. évfolyam

A szünetre mindenkinek jó pihenést, szép időt, vírusmentességet kívánok, a szeptemberi viszontlátás reményében!

Nagy Józsefné