Tanévkezdés 2021-22

Kedves  Aranyos Diákok!

2021. szeptember 1-jén reggel 8 órától tartjuk tanévnyitó ünnepségünket, melyet aztán rögtön tanítási nap is követ!

Az ünnepségre terveink szerint az iskola udvarán kerül sor, ahová szüleitek is elkísérhetnek Benneteket. Az udvarra az Uszoda melletti bejáraton illetve a Kormányhivatal melletti kapun lehet majd bejutni.

Amennyiben rossz idő lesz, a rendezvényt a Tornacsarnokban tudjuk lebonyolítani, ahová azonban a járványügyi előírásoknak megfelelően csak oltási igazolvánnyal rendelkező felnőttek léphetnek be. Kérjük ennek figyelembe vételét!

Ne feledkezzetek meg arról, miszerint iskolánk házirendje előírja az ünnepélyeken viselt ruházatot:

fekete szoknya vagy nadrág, fehér blúz vagy ing

Ebbe öltözzetek tehát reggel! Amennyiben egész nap nem lenne kényelmes ez a viselet, kérlek Benneteket, hozzatok magatokkal váltóruhát!

Az előző tanév járványügyi szabályai közül egyelőre nem él a hőmérőzés, a közösségi terekben pedig a maszk viselése. Hordani tehát nem kötelező a maszkot, de nem is tilos! A kézfertőtlenítésre, fertőtlenítő takarításra a továbbiakban is szükség lesz, erre nagy gondot fogunk fordítani.

Nagyon várunk Benneteket!

Létavértes, 2021. augusztus 30.

Nagy Józsefné
Létavértesi Arany János Általános Iskola