Országos Idegen Nyelvi Mérés 2021

6. és 8. évfolyamos diákok!

A 2020/2021. tanévben iskolánkban is megrendezésre kerül az országos idegen nyelvi mérés. A mérésben való részvétel minden 6. és 8. évfolyamos tanuló számára kötelező, aki első idegen nyelvként angol vagy német nyelvet tanul.

Az idegen nyelvi mérés napja: 2021. május 19. szerda

A 6. évfolyamos tanulók számára az idegen nyelvi mérés 8 órakor, a 8. évfolyamos tanulók számára 10 órakor kezdődik.

A mérés időtartama mindkét évfolyamon 2 X 30 perc. A mérés következő részekből áll: olvasott szöveg értés és hallott szöveg értés. A feladatlapok kitöltése alatt sem szótár, sem más segédeszköz nem használható.

Az összesített mérési eredmény iskolánk honlapján megtekinthető lesz 2021.június 11. után.

A mérés napján a terembeosztást és az órarendet a hirdetőtáblán találjátok!

Nagy Dezsőné
intézményvezető-helyettes

A bejegyzés megosztása: