2021. augusztus havi bejegyzések

A Létavértesi Arany János Általános Iskola tájékoztatása a 2021-2022-es tanév kezdéséről

I. Tankönyvosztás

Az osztás ideje, amikor az aktuális járványügyi előírások betartása mellett várjuk a szülőket és diákokat:

2021. augusztus 26-án, csütörtökön délelőtt 8-12 óráig, délután 13-17 óráig

(A tankönyvek valamennyi általános iskolás tanuló számára ingyenesek.)

II. Nyilatkozatok, igazolások

A könyvosztással egyidőben kérünk igazolásokat az étkezéshez (határozat gyermekvédelmi kedvezményről, 3 vagy több gyerek a családban, tartós betegségről igazolás), nyilatkozatokat foglalkozások igénybevételéhez stb. Ennek megfelelően feltétlenül szükséges a szülő jelenléte ezen a napon!

III. Rajz- és technika eszközök

A korábbi évek gyakorlatának megfelelően diákjaink számára tanítási órán használatos bizonyos eszközöket a kedvezőbb árak és használhatóság miatt most is az iskola szerzi be, így például 3-4. évfolyamosok és felső tagozatos diákok számára rajzból és technikából bizonyos tanszereket nem kérünk megvásárolni, nem szerepeltettük a kiadott listákon. Ezekre a dolgokra a következő összegeket kérjük:

1-2. osztály:                   300,-Ft

3-4. osztály:                1.000,-Ft

5-8. osztály:                2.200,-Ft

Ezeket a tételeket a tankönyvosztással egy időben szedjük be tanulónként. Kérjük, mindenki hozzon erre pénzt magával! Az ingyenesség erre nem vonatkozik, hiszen nem tankönyvről van szó!

IV. A fontos időpontok összefoglalva

Javítóvizsgák : 2021. augusztus 25. szerda 8:00

Tankönyvek osztása, étkezéshez igazolások,
nyilatkozatok leadása : 2021. augusztus 26. csütörtök 8:00

Évnyitó : 2021. szeptember 1. szerda 8:00
ezt követően Első tanítási nap
Létavértes, 2021. augusztus 10.

Nagy Józsefné