2020. május havi bejegyzések

Felhívás minden tanulónak!

Tisztelt Szülők, Diákok!

Lassan közeledik a tanév vége. A papír alapon tananyagot kapott diákokat is szeretnénk osztályozni, ezért kérek mindenkit, hogy azokat a dokumentumokat (munkafüzet, füzet, elküldött feladatlapok), melyeket az otthoni tanulás közben kitöltöttetek, hozzátok be az iskolába!

Rajtuk kívül valamennyi felsős diákra (a digitális módon tanulókra is!) vonatkozik, hogy a rajz órához készült munkákat (összesen 8 db: rajz és elemzés) be kell mutatniuk, ezért ezeket is el kell juttatni hozzánk!

Ennek módja:

• Összekészíteni otthon a tanulás bizonyítékait, valamint a rajzhoz elkészült munkákat
  • Lehetőleg egy dossziéba, borítékba vagy mappába berakni, majd névvel ellátni a csomagot
  • Behozni az iskolába, ahol évfolyamonként gyűjtve, név szerint, tantárgyanként
    átvesszük azokat.

Határidő: 2020. május 29. péntek 12 óra
Helyszín: Emeletes Iskola, régi porta

Intézményünk könyvtárából többen is kölcsönöztek könyveket, melyeket szintén vissza kell juttatni az iskolába.

Ezeket is név szerint gyűjtjük be, az iskola portáján kell leadni.

Határidő folyamatos, de legkésőbb május 29-ig történjen meg a visszaszolgáltatás. A tanév hátralévő részével kapcsolatos információ az, hogy digitális oktatással zárjuk azt le június 15-én. Júniusban valószínűleg már többet fogunk tudni az évzáróról, ballagásról. A papír alapon tanulók, illetve a digitálisan oktatott, de nem tanuló diákok számíthatnak rá, hogy kis csoportokban fejlesztő foglalkozásokon kell, hogy részt vegyenek!

További jó tanulást, jó egészséget kívánok!

Létavértes, 2020. május 20.

Nagy Józsefné

Védőoltási könyvek átvétele 8. osztály

8. osztályt idén végzők szüleinek figyelmébe!
Védőoltási könyvek átvétele

Tisztelt Szülők!

A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az eddig megszokott módon nem tudjuk átadni a középiskolai beíratkozásokhoz szükséges védőoltási könyveket.

Kérem azokat a szülőket, akik még nem adták be a könyveket, szíveskedjenek a gyermek eredeti védőoltási könyvét, – vagy, ha az már nincs meg, a papír-írószer boltban kapható
„Védőoltási könyv 14 év feletti személy számára” elnevezésű nyomtatványt beszerezni.

Az átadás/ átvétel módja: KIZÁRÓLAG IDŐPONT EGYEZTETÉS ÚTJÁN!
A védőnő az alábbi telefonszámokon érhető el:
Létavértesi Arany János Ált.Iskola: 06 52 585 023
Létavértesi Irinyi János Ált.Iskola: 06 52 585 062