2019. augusztus havi bejegyzések

iskolakezdes-300x210I. A tankönyvosztás időpontja
2019. augusztus 27-én, kedden délelőtt 8-12 óráig, délután 13-17 óráig

II. Ingyenességre jogosultak
Valamennyi általános iskolás diák ingyenesen kapja meg a tankönyvet, így a tankönyvcsomag átadásakor nem lesz szükség igazolásokra, de az étkezéshez igen.

III. Rajz- és technika eszközök
A korábbi évek gyakorlatának megfelelően diákjaink számára tanítási órán használatos bizonyos eszközöket a kedvezőbb árak és használhatóság miatt az iskola szerez be, így például 3-4. évfolyamosok és felső tagozatos diákok számára rajzból és technikából bizonyos tanszereket nem kérünk megvásárolni, nem szerepeltettük a kiadott listákon. Ezekre a dolgokra a következő összegeket kérjük:

1-2. osztály:        300,-Ft
3-4. osztály:    1.000,-Ft
5-8. osztály:    2.200,-Ft

Ezeket a tételeket a tankönyvosztással egy időben szedjük be tanulónként. Kérjük, mindenki hozzon erre is pénzt magával! Az ingyenesség erre nem vonatkozik, hiszen nem tankönyvről van szó!

IV. További fontos időpontok

Javítóvizsgák
2019. augusztus 23. péntek 8:00

Tankönyvek osztása, étkezéshez igazolások leadása